21 Mart 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sihirli Günler Özdilek AVM’de

Sihirli Günler Özdilek AVM’de
  • 9 Ağustos 2017 Çarşamba
  • 3072 kez okundu

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi, Ağustos ayının her günü etkinliklerle dolu eğlence programı hazırladı. Sihirli Günler ve Mutlu Oyunlar isimli etkinlikler Özdilek misafirlerine keyifli zaman geçirtiyor.

Ağustos ayının her hafta sonunda çocukların en beğendiği Sihirli Günler etkinliği başladı. Sihirbazlık gösterilerinin yanı sıra çocukların sihirbaz olmayı öğrendiği etkinlikte hem çocuklar hem aileler doyasıya eğlenceli zaman geçiriyorlar.

Sihirbazın yaptığı gösteriler alışılmışın dışında olduğundan birçok kişi çok şaşırıyor ve  dikkatle nasıl yaptığını anlamaya çalışıyor. Aileler ve çocuklar sihirbazlık gösterileri ile eğlenirken çocuklar sihirbaz olmayı öğrenecekleri Sihirbazlık Atölyelerinde sihirli numaralar öğreniyorlar. 14.00-20.00 saatleri arasında Sihirli Günler etkinliğine katılabilirsiniz.


Ağustos ayının her hafta içinde ise Mutlu Oyunlar isimli etkinliğinde büyük küçük herkes birbirinden eğlenceli oyunlar oynayarak keyifli zaman geçiriyorlar. Mutlu Oyunlarda jenga, solo test, tetris, kızmabirader, puzzle, labirent gibi oyunlar bulunuyor. Daha büyük şekilde oynanacak oyunları ücretsiz oynayabilir, ailenizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Mutlu Oyunlar 15.00-23.00 saatleri arasında oynanabilecek.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri