21 Mart 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ataç’a Briç Sporuna Desteği İçin Plaket Verdiler

Ataç’a Briç Sporuna Desteği İçin Plaket Verdiler
  • 31 Temmuz 2017 Pazartesi
  • 2799 kez okundu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a briç sporuna verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Eskişehir Briç Spor Kulüp Başkanı Prof. Dr. Abdurrahman Özçelik, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) spor salonunda düzenlenen briç müsabakalarına verdiği desteklerden dolayı, Başkan Ataç’a teşekkür plaketi takdim etti.

Müsabakalar hakkında bilgi veren Özçelik, “80 Takımı ve yaklaşık 700 sporcunun katılımıyla Türkiye Kulüpler Şampiyonası oynanıyor. 6 Gün Eskişehir’de oynanacak ve burada şampiyon olanlar Avrupa’da kulüpler şampiyonasına katılarak Türkiye’yi temsil edecek. Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’a bugüne kadar briç sporuna verdiği desteklerden dolayı bir plaket takdim ettik. Başkanımız her zaman bizlerin yanında olmuştur. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise “Belediye olarak amatör spora olduğu gibi diğer kulüplere de bugüne kadar destek verdik ve bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Bugün burada güzel müsabakalar var. Türkiye Kulüpler Şampiyonası’na katılan sporculara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri