21 Mart 2018 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

NİLÜFER SEZER 2.KİŞİSEL FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI

NİLÜFER SEZER 2.KİŞİSEL FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI
  • 27 Temmuz 2017 Perşembe
  • 3564 kez okundu

Eskişehirli Fotoğraf Sanatçısı Nilüfer Sezer  “Küçük Dünyalar” temasıyla Doğa ve insan fotoğraflarından oluşan 2.Kişisel Fotoğraf sergini Eskişehir Sanat Derneği  Sergi  Salonunda açtı.  Fotoğraf sergisinin açılışına Eskişehir Sanat Derneği Başkanı  Şehabettin Tosuner başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı..

Eskişehir Sanat Derneği Başkanı  Şehabettin Tosuner , “Dernek olarak Eskişehir”de değişik etkinler ve yarışmalar düzenlediklerini belirterek faaliyete geçirdiğimiz sergi salonumuzda Eskişehirli Sanatçıların eserlerinden oluşan 50”nin üzerinde sergi açtıklarını bugünde Derneğimiz üyesi  değerli fotoğraf sanatçımız Nilüfer Sezer”in  birbirinden güzel karelerden oluşan eserlerini sizlerle izleme imkanı bulduğum için başta fotoğraf sanatçımıza  ve bizleri yalnız bırakmayan siz değerli sanatsever dostlarımıza teşekkür ederim dedi.

Fotoğraf sanatçısı Nilüfer Sezer”de uzun yıllar hemşire olarak görev yaptıktan sonra emekli olunca hobi olarak fotoğraf sanatıyla ilgilenmeye başladığını kendisinin bir doğa aşığı olduğunu, bugüne kadar bir çok yerde doğa ve yaşam fotoğrafları çekimleri yaptığını   bu fotoğrafları  belgelemeyi hep hayal etiğini belirterek, “bugün çektiğim fotoğraflardan özenle seçtiğim 50 ayrı  fotoğraflarımla sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Nilüfer Sezer”in objektifine yansıyan ve arşivinden özenle seçilen 50 kareden oluşan  sergiyi gezen davetliler doğanın güzelliklerini yansıtan fotoğraflar karşısında adeta  büyülenerek, sergilenen her kareyi hayranlıkla incelendiler. Sakarya Cad. No: 25/3 adresindeki Eskişehir Sanat Derneği  Sergi  Salonundaki sergi   26 Temmuz -4 Ağustos 2017 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde gezilebilir.

Salih GüvenGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri