28 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ramazan Eğlenceleri Mithat Körler Konseri İle Sona Erdi

Ramazan Eğlenceleri Mithat Körler Konseri İle Sona Erdi
  • 19 Haziran 2017 Pazartesi
  • 3716 kez okundu

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan Ayı Park Buluşmaları Bilim Kültür Sanat Parkı’nda ünlü sanatçı Mithat Körler konseri ile sona erdi. Amfitiyatro’yu  tıklım tıklım dolduran Eskişehirliler sanatçının şarkılarıyla müziğe doydular.
      
‘Onbir ayın Sultanı Ramazan’ın neşesini, huzurunu ve mutluluğunu gönülden hissetmeniz dileğiyle’ sloganı ile düzenlenen  ‘Park Buluşmaları’ konserleri Mithat Körler’in verdiği konserle tamamlandı.

Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’ndaki konseri izlemek için iftardan sonra Amfitiyatro’yu dolduran Eskişehirliler, Mithat Körler’in şarkılarına coşkuyla eşlik ettiler. Kendi bestelerinin yanı sıra beğenilen şarkıları seslendiren ünlü sanatçı Körler söylediği Eskişehirspor Marşı ve  Memleketim şarkılarını Amfitiyatro’nun tribünlerine giderek izleyicilerle birlikte söyledi. Sanatçı, konseri izlemeye gelen çocuklardan oluşan koroyla Barış Manço’nun, ‘Arkadaşım Eşek’ şarkısını seslendirdi.
     
İzleyiciler kendilerine unutulmaz gece yaşatan Mithat Körler!i ayakta alkışladılar. Sanatçı Eskişehirlilerden gelen hatıra fotoğrafı çektirme isteklerini de yerine getirdi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri