28 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BÜYÜKŞEHİR’DEN HAFTA SONU PROGRAMLARI

Büyükşehir Belediyesi bu hafta sonu düzenleyeceği etkinliklerle Eskişehirlileri parklarda ve konser salonlarında bir araya getirecek. Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen Park Buluşmaları kapsamında Kentpark ve Sazova’da Eskişehir’in sevilen sanatçıları sahne alacak. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda alternatif müzik konseri ve Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde de sema gösterisi gerçekleştirilecek.

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek 4 konser ve sema gösterisi ile Eskişehirliler dolu dolu bir hafta sonu geçirecek. Geleneksel Park Buluşmaları kapsamında 16 Haziran Cuma akşamı Kentpark’ta Ali Rıza Saltık, 17 Haziran Cumartesi akşamı Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda Mithat Körler konseri düzenlenecek. Geçen hafta hava muhalefeti sebebiyle ertelenen Mithat Körler konseri ise 18 Haziran Pazar akşamı Kentpark’ta gerçekleştirilecek.
Ayrıca 16 Haziran Cuma akşamı 21.30’da Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda Ankara Fransız Kültür Merkezi’i iş birliğiyle ‘Kolektif İstanbul’ konseri düzenlenecek. Balkan ezgilerinin Anadolu ezgileri ile birleşeceği konserde modern pop ve caz şarkıları Eskişehirliler ile buluşacak.

17 Haziran Cumartesi akşamı ise Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında Konya Mevlana Sema Grubu saat 21.30’da Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde sahne alacak.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri