28 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Büyükşehirden Ramazan Eğlencesi (!)

Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen Park Buluşmaları Kentpark ve Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda düzenlenen konserler başladı.

Eskişehirliler ‘Ramazan’ın neşesini, huzurunu ve mutluluğunu’ hep bir arada düzenlenen Park Buluşmalarında yaşıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Park Buluşmaları düzenlenen 2 konser ile başladı. Kentpark’ta düzenlenen ve Eskişehir’in sevilen ses sanatçısı Mesut Girgin’in sahne aldığı konserde Eskişehirliler gönüllerince eğlendi. Hep bir ağızdan şarkıları söyleyen vatandaşlar yağmurlu havaya rağmen konser alanını terk etmedi. Söylediği şarkılarla Eskişehirlileri coşturan Mesut Girgin “Bizleri sizlerle buluşturan ve o eski Ramazanların tadını yaşadığımız Park Buluşmaları için Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen ve tüm personeline teşekkür ediyorum” dedi. 
Sazova Bilim Kültür Sanat Parkı’nda sahne alan genç sanatçı Şimal ise Eskişehirlilere müzik ziyafeti yaşattı. Şimal de konser öncesi yaptığı konuşmada Eskişehir’i kültür sanat şehri haline getiren ve Ramazan ayında Eskişehirlileri tematik parklarda buluşturan Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri