23 Nisan 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESPARK KIRMIZI HALI STARLARINI YARATIYOR

ESPARK KIRMIZI HALI STARLARINI YARATIYOR
  • 20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • 4122 kez okundu

Ece Türkiye tarafından yönetilen, Eskişehir’in en gözde alışveriş merkezi Espark, ‘Kırmızı Halı Günleri’nde moda ve iyi giyim önerileriyle, şık görünmenin tüyolarını ziyaretçilerine sunuyor. Espark avm içerisindeki özel ambiyansıyla kırmızı halı ’Star’larını yaratıyor.

Mezuniyet, düğün ve davetlerin sıklaştığı yaz aylarında ‘Ne Giyeceğim Derdi’’ne statik defileyle son veren Espark, önerileriyle star gibi görünmenizi sağlayacak… Oluşturduğu gece kombinlerini Espark içindeki bir çok noktada, dev objelerle sergileyerek misafirlerinin işini kolaylaştırmayı hedefleyen Espark, tematik günler öncesi bu uygulamasını tekrarlayacak.

20 Mayıs- 11 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ‘Kırmızı Halı Günleri’nde Espark misafirleri kendilerini podyumda dolaşıyor gibi hissedecek. Birçok markanın abiye, gece kıyafetleri, smokin, ayakkabı ve takı parçalarından oluşan statik defile alanı, alışverişe çıkanlara ilham verecek.
 
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen ve 2016 yılı içerisinde ICSC tarafından perakendenin Oscar’ı olan Solal Ödülü ve Pazarlamanın Oscarı olan Felis Ödülü alan Espark Alışveriş Merkezi, Eskişehir’deki aktivitelerine devam edecek.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri