27 Mayıs 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Büyükşehir’den Anneler Günü Pikniği

Büyükşehir’den Anneler Günü Pikniği
  • 15 Mayıs 2017 Pazartesi
  • 3502 kez okundu

Büyükşehir Belediyesi,  Anneler Günü nedeniyle özel bir piknik düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Gülpınar piknik alanında gerçekleştirilen etkinliğe binlerce anne ve anne adayı katıldı. Başkan Büyükerşen’in Anneler Gününü kutladığı kadınlar pinikte sanatçı Mesut Girgin’in şarkılarıyla eğlendi.

Büyükşehir Belediyesi Anneler Gününde Eskişehirli anneler için özel bir etkinliliğe imza attı. Eskişehir’in mahallelerinden otobüsler ile Büyükşehir Belediyesi Mamuca mevkii ESKİ Göleti yanında bulunan piknik alanına getirilen anneler ve çocukları burada düzenlenen Anneler Günü Pikniğinde gönüllerince eğlendiler.

Anneler Günü Pikniğinde sahne alan Eskişehir’in sevilen ses sanatçısı Mesut Girgin seslendirdiği eserler ile annelere müthiş bir gün yaşattı. Düzenlenen pikniğe Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri Gaye Usluer ve Cemal Okan Yüksel ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri M. Engin Çakmak’ta katıldı.

Piknik alanına gelerek Eskişehirli tüm annelerin anneler günün kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen yaptığı konuşmada annelerin evlatlarını yetiştirmek için çok büyük fedakârlıklar gösterdiğini vurgulayarak “Annelerimizin haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Anneler bizim baş tacımızdır. Bu özel günde, tüm annelere en içten sevgi ve saygılarımı sunuyor, tüm annelerin Anneler Gününü bir kez daha kutluyorum” dedi. Piknik alanında bulunan anneler Başkan Büyükerşen’le bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Anneler, Başkan Büyükerşen’e, kendileri için düzenlenen piknikten dolayı teşekkür ettiler.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri