23 Nisan 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Selfy Fest’17 2 Mayıs’ta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, Mayıs ayında düzenlediği Selfy Fest’17 kapsamında 2 Mayıs’ta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde gençlerle buluşuyor. Gripin’in sahne alacağı festival kapsamında gençler Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak. Pek çok ödülün dağıtılacağı festivalde Survivor parkurunda birinci olan genç ise Survivor finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleyebilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, sunduğu keyifli ve özgür dünyanın coşkusunu 2-23 Mayıs 2017 tarihleri arasında üniversite kampüslerine taşıyor.

Birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerle “#kurallarısenkoy” mottosuyla gerçekleştirilecek Selfy Fest’17’in ilk durağı ise 2 Mayıs Salı günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi olacak.

Dans, müzik ve spor aktiviteleriyle gençler doyasıya eğlenecek
Ünlü pop rock müzik grubu Gripin’in yanı sıra Deniz Tekin ve Sufle’nin de sahne alacağı festivalde Survivor parkurunda birbiriyle yarışacak olan gençlerden birinci olan sürpriz ödülün yanı sıra Survivor finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleme fırsatı da yakalayacak.

Festival boyunca Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak olan gençler ister basketbolu isterlerse araba yarışını seçerek arkadaşlarıyla turnuva yapabilecek ve çeşitli sürpriz ödüllerin sahibi olabilecekler. Gençler ayrıca spor yaparken çekecekleri boomerang görüntülerini ve fotoğraf karelerini sosyal medyada paylaşabilecek. Müzik ve dans tutkunu gençler ise Dance Hero oyunuyla dansın ve müziğin tadını doyasıya çıkaracak, karaoke sahnesinde ise performanslarını ortaya koyabilecekler.

Selfy Fest’17 Isparta, Aydın, Antalya, Çanakkale ve Kayseri’de devam edecek
Selfy 4 Mayıs’ta Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde, 9 Mayıs’ta Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde, 16 Mayıs’ta Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde, 18 Mayıs’ta Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde, 23 Mayıs’ta ise Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gençlerle buluşmaya devam edecek.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri