23 Nisan 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SERTİFİKALARINI ALDILAR

Eskişehir Kent Konseyi Fotoğraf Çalışma Grubu tarafından verilen “Temel Fotoğraf Eğitimi” kurslarına katılan kursiyerler, Büyükşehir Sanat Merkezi Ergin Orbey Sahnesinde düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar.

Sertifika töreninin açılış konuşmasını yapan Fotoğraf Çalışma Grubu Başkanı Ümit Özcan, geçen yıl başlatılan kurslara katılan 2 grubun eğitimlerinin tamamlandığını belirterek “Kurslarımız çok keyifli ve verimli geçti. Yeni gruplarımızla ve yeni derslerimizle eğitimlerimiz devam edecek. Bizlere bu konuda destek veren Eskişehir Kent Konseyine çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

Törende konuşan Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ise, Fotoğraf Çalışma Grubu üyelerine teşekkür ederek “Soğuk havada sıcacık gönüllerinizle kurslara koşarak geldiniz. Kursiyerlerimiz de işini severek yapan değerli hocamızın verdiği eğitimlere amatörlük ruhuyla severek ve heyecanla geldi. Bu iş sabır işi ve eminim ki aranızdan başarılı fotoğrafçılar çıkacaktır. Yolunuz açık olsun, başarılarınız bizleri gururlandırır.”ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları takdim edildi. Öte yandan yeni kayıtlar için başvuru tarihinin kısa süre içerisinde duyurulacağı belirtildi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri