27 Mayıs 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DEVLET HASTANESİ HASTALARINDAN TİYATRO ZİYAFETİ

ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ HASTALARINDAN TİYATRO ZİYAFETİ

Eskişehir Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirdikleri tiyatro,  el emeği gör nuru işledikleri eserleri ile sanatçılara taş çıkarttılar.
   
Etkinliğe Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Mumcu, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Tunga Barçın, İdari Hizmetler Başkanı Dr.Erdinç Özkurt, Mali Hizmetler Başkanı M.Sait Demirhan, Hastane yöneticileri ve çok sayıda hasta yakını katıldı.

 Genel Sekreter Barçın, hastanemizde ağırladığımız misafirlerimizin büyük emeklerle hazırlanarak sundukları bu güzel gösteri, insanoğlunun istediği zaman neleri gerçekleştirebileceğine çok güzel bir örnektir. Tüm vatandaşlarımız bizlerin gözünde aynı derecede yetenekli ve değerli varlıklardır. Onlar için doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın harcadığı çaba hep bu güzellikler içindir. Bu meyanda etkinlikte çaba ve başarılarından dolayı tüm sağlık çalışanlarımız ile hastanemizde ağırladığımız misafirlerimiz ve yakınlarına teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 Vali Yardımcısı Avşarbey, yaptığı konuşma ile bu tür sosyal etkinliklerin devamından yana olduğunu  ifade ederek düzenleyen ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 Gösteri sonunda tiyatro sunumu gerçekleştiren hastalara ve emeği geçen hastane yetkililerine Vali Yardımcısı Avşarbey, Genel Sekreter Barçın, İdari Hizmetler Başkanı Özkurt, Mali Hizmetler Başkanı Demirhan tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

Daha sonra hep birlikte hastaların ürettiği el emeği eserlerin sergilendiği salon gezildi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri