23 Nisan 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kanatlı AVM Kadınlar Gününü Kutluyor

Kanatlı Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla üç sergiye ev sahipliği yaptı.

Tepebaşı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi tarafından Kanatlı Alışveriş Merkezi`nde ‘Engel Tanımayan Kadınlar El Emeği Sergisi’ açıldı. Kendisi de engelli olan Çiğdem Çalışır`ın ‘Sevgiyle Örüyoruz’ projesi kapsamında hazırlanan ‘Engel Tanımayan Kadınlar El Emeği Sergisi’nin açılışına Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Tepebaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Mehtap Yıldız, Tepebaşı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Kemal Yıldırım, Proje Gönüllü Örgü Öğretmeni Sema Doyran ve pek çok dernek temsilcisi katıldı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç açılış konuşmasında ‘Yaptığımız işlerden mutluyum, bu projeleri üretmek bize huzur veriyor.’ dedi. Konuşmasının ardından Gönüllü Örgü Öğretmeni Sema Doyran`a ‘Teşekkür Plaketi’ takdim etti.
‘Engel Tanımayan Kadınlar El Emeği Sergisi’ sergisini gezen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve diğer konuklar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla açılan ‘Cam Sanatları Takı - Aksesuar Sergisi’ ve ‘Ebru Tasarımları Sergisi’ni ziyaret etti.  ‘Cam Sanatları Takı - Aksesuar Sergisi’nde Selda Karagöz ve ‘Ebru Tasarımları Sergisi’nde Selma Eşmeliler`i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Selma Eşmeliler tarafından hazırlanan ‘Ebru Tasarımları’ sergisinde yer alan ebru sanatıyla oluşturulan Atatürk Portresi ile fotoğraf çekildi. Dünya Kadınlar Gününe özel olarak hazırlanan sergiye erkek misafirler de yoğun ilgi gösterdi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri