27 Mayıs 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anayasa Değişikliği Masaya Yatırıldı

Anayasa Değişikliği Masaya Yatırıldı
  • 22 Şubat 2017 Çarşamba
  • 4587 kez okundu

TÜMSİAD ESKİŞEHİR’DE ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ TANITIM GRUBU İLE KARDEŞLİK PLATFORMU TOPLANTISI YAPILDI
  
Tümsiad Eskişehir Şubesi’nde Eskişehir Kardeşlik Platformu olarak 30 S.T.K.'nun katıldığı ve Osmangazi Üniversitesi'nde planlanan "Yeni Sistem Büyük Türkiye" Anayasa Değişikliği Tanıtım Grubu’nun bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.
  
Katılımcıların bilgilendirmesi ile referandumda EVET çıkmasından sonra değişikliğin siyasi hayatımıza, dış politikamıza ve ülke ekonomimize getireceği yenilikleri sivil bir müzakere zemininde istişare edeceğimiz buluşmaya katkı sağlamaya geldiklerini belirttiler.
  
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, emekli diplomat ve yazar Akın Özçer, Sivil Dayanışma Platformu Y.K. Üyesi Mehmet Şahin, Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Aykut, Star Gazetesi Yazarı Halime Gökçe; Tümsiad'da Kardeşlik Platformu’na bağlı 30 S.T.K.’nun yöneticileri ile bilgilendirme toplantısı yaptılar.
  
Referandum ile ilgili bilgilendirmeden sonra program soru-cevap olarak devam etti. Kardeşlik Platformu Dönem Başkanı Mehmet Kepez, referanduda üyelerimize doğru bilgi akışı sağlamak için bu toplantıların yapıldığını ve çok verimli geçtiğini, akabinde  Eskişehir’de böyle bir programın yapıldığı için katılımcılara teşekkürü borç bildiğini dile getirdi.
  
Tümsiad Başkan Vekili Selami Uzun ve Hasan Demirci, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman'a özel baskılı fincan takımı hediye ederek çalışmalarında başarılar dilediklerini beyan ettiler.

 



Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri

Eskişehir Kültür-Sanat Haberleri