21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ARTIK BİR KARARA BAĞLAYIN

BELİRSİZLİK HAKİM


Eskişehirspor’da genel kurul için geri sayıma geçilirken, başkanlık bilmecesi de sürüyor.


Yeni sezon öncesi genel kurul kararı alan Eskişehirspor yönetiminde başkan Halil Ünal göreve devem etmeyeceğini belirtmişti.


6 Haziran çoğunluk sağlanmaz ise 13 Haziran’da yapılacak olan genel kurula sayılı günler kalmasına rağmen başkanlık için şu ana kadar kimse ortaya çıkmadı.


ÜNAL YOK, ILGAZ VEYA ŞAHBAZ OLABİLİR  


Başkan Halil Ünal koltuğu şu anda başkan yardımcılığı görevinde bulunan İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz’dan birisine bırakmak istiyor. Her iki isimde ortak liste hazırlığı yaparken, Ilgaz’ın başkanlığa sıcak bakmadığı Erdal Şahbaz’ın ise kararsız olduğu öğrenildi.


DÜN DE BAŞKENTE GİTTİLER


Kaynak arayışını sürdüren başkan Halil Ünal ve yöneticiler dün de başkente gitti. Erdal Şahbaz’ın da yer aldığı ziyarette yöneticilerin Spor Toto başta olmak üzere bazı temaslarda bulundu.


KARAR HAFTASI


Genel kurula sayılı günler kala başkanlık konusunun da artık bir karara bağlanması gerekiyor. Özellikle de taraftarlar “Eskişehirspor’da her genel kurul erteleniyor. Bu sefer bari başkan adayı erken belli olsun. İlk toplantıda bu iş bitsin ve yeni sezon çalışmaları başlasın” dedi.


Yeni başkan adayının bu hafta içi belirlenmesi bekleniyor.

 

istikbal gazetesiGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Spor Haberleri