18 Mart 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Eskişehirspor’u Ziyaret Etti

Vali Çakacak, Eskişehirspor’u Ziyaret Etti
  • 10 Ağustos 2017 Perşembe
  • 1901 kez okundu

Eskişehir’deki görevine yeni başladığı günlerde kendisini hayırlı olsun ziyaretine gelen Eskişehirspor Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu’na ve yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulunan Vali Özdemir Çakacak, “Eskişehirspor tüm Türkiye’nin sevgisini kazanmış bir takımdır” dedi.

Vali Hanefi Demirkol tesislerinde ilk önce yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Vali Çakacak, “Eskişehirspor yönetimi ilk geldiğimde bana hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bende kendilerine hem başarı dilemek hem de iade-i ziyarette bulunmak istedim. Kendilerine kolaylıklar diliyorum. Eskişehirspor’un her zaman yanındayız” diye konuştu.

Vali Çakacak’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Eskişehirspor Başkanı Özeçoğlu da, “Eskişehirspor büyük bir camia, taraftar, kentin büyükleri ve valimizin desteği ile kulübü düzlüğe çıkartacağız inşallah” ifadelerinde bulundu.

Antrenman öncesi futbolculara yeni sezonda başarılar dileyen Vali Çakacak, “Türk spor tarihinde Eskişehirspor kendini kanıtlamış bir takım. Biz, şehrin dinamikleri olarak her zaman Eskişehirspor’umuzun yanındayız. Ama maddi ama manevi olarak herkesten Eskişehirspor’a yardım etmelerini bekliyoruz. Yönetim kurulumuzla birlikte, Eskişehirspor’un en iyi yerlere gelmesi için bizlerde elimizden gelen gayreti göstereceğiz” şeklinde açıklama yaptı.

TFF 1. Ligin ilk haftasında İstanbulspor’la karşılaşacak olan Eskişehirsporlu futbolculara üstün gayret ve başarı temennisinde bulunan Vali Çakacak, futbolculara baklava ikram etti.

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir süre antrenmanı izleyen Vali Çakacak, daha sonra tesislerden ayrıldı.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Spor Haberleri