27 Mayıs 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

2017-2018 Sezonu çalışmaları başladı - Video

2017-2018 Sezonu çalışmaları başladı - Video
  • 10 Temmuz 2017 Pazartesi
  • 3258 kez okundu

A Takımımızın, 2017-2018 sezonu çalışmalarının Eskişehir'de geçecek olan ilk etabı bugün yapılan antrenman ile başladı.

Yaklaşık 80 dakika süren, düz koşu ve rejenerasyon ile geçilen çalışmaya Kayacan Erdoğan, Gökhan Siverek, Ekrem Kılıçarslan, Alican Candemir, Mehmet Özcan, Erkan Zengin, Dorukhan Toköz, Hasan Hüseyin Acar, Mehmet Feyzi Yıldırım, Furgan Polat, Enescan Akgün, Andaç Güleryüz, Hasan Ayaroğlu, Semih Güler, İbrahim Halil Öner, Hıfsullah İsmail Erdoğan, Aldulgani Demir, Alperen Kocabaş, Bedirhan Altunbaş, Buğra Mustafa Özkan, Fıratcan Üzüm, Cezmi Acet, İsmail Oykun, Mevlüt Çelik, Mustafa Kadir Ergin, Sebahattin Gizlen, Talha Erdoğan, Hasan Kısacık, Batuhan Akyol, Mirhan Avcı, Ahmet Zeki Barlas, Batuhan Korkmaz, Bilal Aziz Özer, Uğur İnceman, Gökhan Köseoğlu, Kaan Kaydırak, Hasan İlkay Özcan, Hasan Ulaş Uygur, Batuhan Kökdere ve Cemali Serter katıldı.

İzinli olan Hürriyet Gücer, Aykut Aygün ve Batuhan Ayyıldız ile yurtdışında olan Bruno Mezenga, Jerry Akaminko, Michel Felix ve Kaan Gül çalışmalarda yer almadılar.

Sportif Direktörümüz Ayhan Taşçı, antrenman öncesi basın mensuplarına yaptığı konuşmada, “2017-2018 sezonu öncellikle başta Eskişehirsporumuza ve tüm takımlara hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Sakatlıksız, sıkıntısız güzel bir sezon geçirilmesini temenni ediyorum. 2016-2017 sezonunda müthiş bir performans gösteren Eskişehirsporumuzu, canı gönülden kutluyorum. Eskişehirspor hangi ligde olursa, olsun. Tek bir hedefi, tek bir amacı vardır. O da, şampiyonluklardır.” dedi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Spor Haberleri