28 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ETB’den KULÜP ÇALIŞANLARINA YARDIM

ETB’den KULÜP ÇALIŞANLARINA YARDIM
  • 19 Haziran 2017 Pazartesi
  • 2721 kez okundu

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB), maddi sıkıntılar nedeniyle 11 aydır maaş alamayan kulüp personeli için harekete geçti. Başlatılan kampanyada bir hesap numarasına bağış adı altında yatırılacak paralar personele verilecek

Büyük Taraftarımızın Dikkatine;

Eskisehirspor kulübümüz maddi sıkıntılar nedeniyle 11ay personel maaşı ödeyemediğini hepimiz biliyoruz. Mübarek Ramazan ayını hayırlısıyla bitiriyoruz. Önümüz bayram Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) olarak kulübümüz tarafından açılacak bir hesaba bağış yaparak kampanya başlatmak istiyoruz.
Buradan mevcut yönetimimize sesleniyoruz. Çok acil bir hesap numarası duyurun ve camiamızla paylaşın. Büyük taraftarımız elinden gelen bütün özveriyle oraya az çok demeden yardım göndersin. Aylardır maaş alamadığı halde canla başla Eskişehirspor için çalışan bu insanları mutlu etmenin maneviyatı çok yüksek olacaktır.
Aylardır sosyal medya da şehrin zenginlerinden medet uman büyük taraftar bu kampanya da büyüklüğünü göstermeli ve Es-Es'e üvey evlat muamelesi yapan iş adamlarına ders vermeli.
Kampanyayı başlatan ETB olarak 1000₺ ile ilk biz destek oluyoruz.


Ayrıca yarın 19 Haziran Eskişehirsporumuzun kuruluşu.
Tüm hakkımızı bu kampanyaya destek olmaya ve yarın tüm şehirde forma tişört vb Eses aksesuarları giymeye davet ediyoruz.

Yönetim teşekkür etti
Siyah-Kırmızılı yönetim konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı, “Büyük taraftarımızın başlattığı, manevi değeri ve duyarlılığı yüksek kampanya için Eskişehirspor Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz. Çalışanlarınızın maaşlarını zamanında almaması elbette ki bizleri de üzmektedir. Bu kampanyayla birlikte çalışanlarımızın gecikmiş alacaklarını en kısa zamanda tamamlamakta önceliğimiz olacaktır. Eskişehirspor Kulübü Derneği İktisadi İşletmesi
DenizBank IBAN: TR590013400000450369300005”

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Spor Haberleri