16 Ocak 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İŞTE ES-ES’E ACİL GEREKEN PARA

Mali Genel Kurul Toplantısı öncesi, Kulüp Başkan Yardımcımız İsmail Hakkı Gül ve Genel Sekreterimiz Erdal Şahbaz bugün basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.

Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında, Genel Sekreterimiz Erdal Şahbaz; "Zor koşullarda geldik. Biz biliyorduk; borç yükümüz çok fazla, takım yok, stat yok. Bütün bunlardan haberdardık. Zor koşullarda göreve geldik. Sevdamız olan Eskişehirspor ile tek bir hedefe ulaşmak için yola çıktık. Sezon sonuna kadar hedefimizi kovaladık. Bizi bu zor süreçte yalnız bırakmayan, adına yakışır şekilde efsaneleşen büyük taraftarımıza teşekkürleri bir borç biliriz. Onlar, Eskişehirspor'dan hiçbir zaman vazgeçmedi. Tıpkı; biz gibi." dedi.

Kulüp Başkan Yardımcımız İsmail Hakkı GÜL ise; "Yönetim olarak, sezon başında 40 milyon TL kaynak yarattık. Borçları kontrol altına alarak, sezon içinde 20 milyon TL ödeme yaptık. Transfer yasağını kaldırmak için ise, acilen 32 milyon TL’ye ihtiyacımız var. 21 milyon TL'si, Türk futbolcular ve hocalar için. Bu ödeme yapılırsa, transfer yasağı kalkacaktır. FİFA için ödenmesi gereken ise,11 milyon TL'ye ihtiyacımız var." dedi.

Son olarak; "Bir sezon boyunca Eskişehirsporumuza destek olan, yanında olan, her zaman destekleyen kar kış demeden, birlikte olduğumuz ve birlikte olmaktan gurur duyduğumuz büyük efsane taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Eskişehir'in protokolüne, sponsorlarımıza, Yönetim Kurulu üyelerimize, Sayın Başkanımız Halil Ünal'a, Kulüp personelimize, Altyapı ekibimize ve değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum." diyerek sözlerini noktaladı.

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Spor Haberleri