21 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“DENİZ VE GÜNEŞ” FİLMİNİN FRAGMANI YAYINLANDI

1 Haziran’da vizyona girmeye hazılanan ve başrollerini Şafak Pekdemir Mengü ile Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı “Deniz ve Güneş” filminin fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını MT Film Prodüksiyon olarak , Mehmet Toptan ve Yaşar Tolga Bozkurt’un üstlendiği, yürütücü yapımcılığını ise ATS Film Yapım - Özge Şenocak Polat’ın yaptığı filmin yönetmen koltuğunda Barış Denge oturuyor.

Senaryosunu Yaşar Tolga Bozkurt’ un yazdığı film, babasının zoruyla mantık evliliği yapmak üzere olan Deniz (Burak Serdar Şanal)’ in, sözde nişanlısı ile gittiği Burgazada tatilinde Güneş (Şafak Pekdemir Mengü ) ile karşılaşmaları sonucu aralarındaki aşkı konu alıyor.

“Deniz ve Güneş” in çekimleri Burgazada ve Marmaris’de tamamlanırken, filmin oyuncu kadrosunda Şafak Pekdemir Mengü, Burak Serdar Şanal, Melissa Giz Cengiz, Eylül Öztürk,Yaşar Tolga Bozkurt, Ayşen İnci, Levent Özdilek, Yener Gürsoy , Seda Oğuz , Selahattin Taşdöğen ve Bilionera şarkısıyla Otilia Bruma yer alıyor.

Bu filmde izleyeciler Güneş’i işitme engelli sanan Deniz’in işaret dilini öğrenip Güneş ile konuşmaya başlamasıyla aralarında yaşanan benzersiz tutkuya ve aşkın hikayesine tanık olacaklar.

 

Filmin Künyesi:
Yapımcı:MT Film Prodüksiyon AŞ (Mehmet Toptan – Yaşar Tolga Bozkurt )
Yürütücü Yapımcı:ATS Film Yapım, Özge Şenocak Polat
Yönetmen:Barış Denge
Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran
Senaryo: Yaşar Tolga Bozkurt
Müzik: Fırat Yükselir

Oyuncu Kadrosu:
Şafak Pekdemir Mengü
Burak Serdar Şanal
Ayşen İnci
Levent Özdilek
Eylül Öztürk
Yaşar Tolga Bozkurt
Yener Gürsoy
Melissa Giz Cengiz
Seda Oğuz
Selahattin Taşdöğen
Otilia Bruma

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Sinema Haberleri

Eskişehir Sinema Haberleri