21 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR SATRANÇ CAMİASININ GURURLU GÜNÜ

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Üniversiteler Arası Satranç Şampiyonası, 14-19 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya - Kemer Limak Limra Otel'de çeşitli üniversitelerden toplam 418 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Bu yıl ilk kez takım turnuvası şeklinde yapılan şampiyonada genel kategoride 71 takım 294 sporcu, kadın kategorisinde 44 takım 124 sporcu şampiyonada mücadele etti.

Başhakemliğini FA Engin Deniz Alev’in yaptığı ve 19 unvanlı sporcunun yarıştığı turnuvada şehrimiz üniversitesi takımlarından, Anadolu Üniversitesi Satranç Takımı oyuncusu Alikhan GUSEYNOV. 1.masa birincisi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Satranç Takımı oyuncusu Serkan BOZKURT 2. Masa ikincisi olarak madalya almaya hak kazandırlar.

Turnuvanın Tertip Kurulu Üyeleri olan, Anadolu Üniversitesi Satranç Kulübü Takım Sorumlusu Ayça ÖZMEN ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Satranç Kulübü Takım Sorumlusu Hakan BİLİCİ, “Güzel bir turnuva olduğunu ve üniversitelerimizi en iyi şekilde temsil eden oyuncularının hepsine teşekkür ettiklerini belirttiler”.

(Türkiye Satranç Federasyonu Eskişehir İl Temsilciliği) olarak; üniversitelerimizi, hocalarımızı ve oyuncularımızı tebrik eder, şehrimizi güzel bir şekilde temsil ettiklerinden dolayı teşekkür ederiz.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Eğitim Haberleri