21 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir’de İkinci Kurye VAKASI.. Nereye Gidiyoruz

Geçtiğimiz günlerde Eskişehir yine Türkiye gündemine gelen bir olaya ev sahipliği yaptı. Bir kurye teslim edeceği pizzaya tükürmesinin güvenlik kameralarına yansımasıyla ortaya çıkan olay sosyal medya gündeminde en çok konuşulan ve paylaşılanlar arasına girdi.

Daha bu olayın üzerindeng günler geçmeden ikinci bir kurye olayı daha yaşandı. Bu kez Kurye sipariş veren müşteriyi darp etti.

İnternet medyasında ve sosyal medyada yer alan bu habere gelen bir yorum da Eskişehirdeki yaşanan ilginç olayların sık sık gündeme gelmesi sonrası gelinen noktayı adeta özetler nitelikteydi. "Adana OUT, Eskişehir IN" şeklinde yapılan yorum Eskişehirde nereye doğru gidiyoruz sorusunu akıllara getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Eskişehir kent merkezinde olan Hamamyolu'na güvenlik kamerası yerleştiren Odunpazarı Belediyesi de bu alanın bile güvenli olmadığı gibi garip bir açıklamayla duyurdu bu çalışmayı.

Eskişehir'deki ikinci kurye vakası iddiaalara göre şöyle yaşandı.

başka bir kurye kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle müşteriyi evine girerek darbediyor.

Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerde, daha önce yemek siparişi getiren bir kuryenin davranışlarından rahatsız olan gencin siparişine, "tek gözlü kurye getirmesin" notunu düştüğü iddia ediliyor.

Bunun üzerine gencin evine gelen kurye, kapıyı açan gence sinirlenerek vurmaya başlıyor ve o anlar kuryenin arkadaşı tarafından kaydediliyor.

Eskişehir'de yeni kurye saldırısı VİDEO

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Polis Haberleri