17 Mart 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Emekli Emniyet Müdürü Sanıgök, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Emekli Emniyet Müdürü Sanıgök, Son Yolculuğuna Uğurlandı
  • 12 Ağustos 2017 Cumartesi
  • 3080 kez okundu

Geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gördüğü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yaşamını yitiren 66 yaşındaki emekli Emniyet Müdürü Zeki Sanıgök için cenaze töreni düzenlendi.

Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törene; Vali Özdemir Çakacak, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Uysal Ağaoğlu, merhumun ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Polislik mesleğini dünyanın en şerefli mesleklerinden biri olarak nitelendiren Vali Çakacak, tören esnasında duygularını dile getirerek, “Merhum İl Emniyet Müdürümüzün ülkesi ve milleti için yaptığı hizmetler asla unutulmayacaktır” dedi.

Emniyet Müdürü Zeki Sanıgök’e Allah’tan gani gani rahmet dileyen Vali Çakacak, kederli ailesine, dostlarına ve tüm Emniyet Teşkilatına ise sabırlar niyaz etti.

Merhum Zeki Sanıgök’ün meslek hayatını 28 Eylül 1999 ile 26 Aralık 2001 tarihleri arasında Eskişehir’de geçirdiğini hatırlatan İl Emniyet Müdürü Dinç ise, derin bir üzüntü içerisinde olduklarını söyledi.

İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki törenin ardından merhum Sanıgök’ün cenazesi polis mangası eşliğinde Sami Ramazanoğlu Camiine götürüldü. Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından merhum Sanıgök’ün cenazesi Asri Mezarlığı’na defnedildi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Polis Haberleri