20 Mayıs 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hizmetlinin yaptığına bak!

Eskişehir de ilköğretim okulunda görev yapan bir hizmetlinin yaptıkları adeta günün konusu oldu.

 İş-Kurumu tarafından gönderilen ve bir süredir okulda hizmetli olarak çalışan S.H.C.isimli kadının bir otel odasında çektiği çıplak fotoğrafları Facebook sayfasında paylaşması öğrenci velilerini ayaklandırdı.

  Kadının hizmetli kadrosunda çalıştığı okul idaresine onlarca şikayet dilekçesi veren veliler,S.H.C.’in bununla da kalmayıp kız çocuklarına cinsel istismarda bulunduğunu ileri sürdü.Velilerden gelen şikayet üzerine okul idaresi tarafından soruşturmanın ardından S.H.C’nin işine son verildi.

 Sosyal paylaşım sitesinde yine aynı okulda görevli personele hakaret ve küfür içeren yazılar paylaşan S.HC,nin kendisini erkek zannederek Ünlü sanatçı Fulden Uras’ın kocası olduğu şeklindeki ifadeleri polisi de harekete geçirdi.Ünlü sanatçı sosyal medya hesabı paylaşımında S.H.C,isimli kadın hakkında “Beni sürekli olarak taciz ediyor” diyerek İstanbul Sarıyer Emniyet Amirliğine şikayette bulunduğunu duyurdu.Önceki gün okuldaki görevine son verilen S.H.C.hakkında  yapılan şikayetlerinin ardından Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kadın olmasına rağmen kendisini erkek zannediyor olması, sosyal medya hesabından sürekli olarak çıplak fotoğraflar ile alakasız yüzlerce fotoğraf paylaşması, yine sosyal medya hesabı üzerinden devamlı sanatçı Fulden Uras’ı taciz edip “Sen benim karımsın” gibi sözler yazması, hizmetli S.C.H’nin şizofren olabileceği ihtimalini gündeme getirdi.

Polis, yapılan şikayetler üzerine S.C.H yi aramaya başlarken, hizmetli kadının en son Afyonkarahisar’da görüldüğü bilgi edinildi.

 

istikbalGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Polis Haberleri