18 Ekim 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI CAMİLERDE TEMİZLİK YAPTI…Eskişehir Ülkü Ocakları etkinlikleri kapsamında, ilçe Ocakları 1-7 Ekim Din Görevlileri ve Camiler Haftasında Eskişehir merkez ve ilçelerde bulunan camileri ziyaret ederek temizlik yaptılar…
 
Ülkü Ocaklı gençler camilerin minberinden halılarına, tespihlerinden camlarına, avizelerine kadar temizledi. Bu anlamlı temizlik takdirle karşılandı.
 
Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Aksoy yaptığı açıklamada ‘Bu haftanın, ülkemiz, milletimiz ve kıymetli din görevlilerimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah cc’dan niyaz ediyoruz. Camiler bizleri bütünleştiren, kardeşliğimizi pekiştiren en değerli mekânlarımızdır. Bu minvalde 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. İlçelerimizde ki Ülkü Ocaklı gençlerimiz böylesi önemli bir günde camilerimizi pırıl pırıl yaparak katkı sunmak istediler. Bu örnek ve samimi davranışlarından dolayı Allah cc onlardan razı olsun, Kendilerine çok teşekkür ediyoruz’ dedi.
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri