20 Kasım 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kanatlı AVM’de LÖSEV Standı

02-08 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle, Kanatlı Alışveriş Merkezi içinde Lösev farkındalık standı açıldı. Stand kurulum ve satış amacı hakkında bilgi veren Lösev yetkilileri; “Amacımız Çocuklarımızı Hep Birlikte Güldürebilmektir” dediler. Lösev Üyeleri ve bu hastalığa yakalanmış çocukların ailelenin hazırladığı hediyelik eşyalar ve özel notlar içeren standa avm’ye gelen misafirler büyük ilgi gösterdiler. Hediyelik eşyaya ve özel notlara ilgi gösteren misafirlere Stand görevlileri; hazırladıkları beyaz maskeleri ve balonları dağıtarak kansere karşı dikkat çektiler. Yetkililer çocukların hastalıkları süresince ailelerin “endişe, korku, yalnızlık ve acıyla” tanıştıklarını ve bu süreçte hastalıkla mücadele eden çocuklara ve yakınlarına bu zor dönemde yardım elini uzatarak destek olmak istediklerini paylaştılar.

Standı ziyaret eden Kanatlı Avm Genel Müdürü Zehra Kutlu birbirinden güzel el yapımı çalışmalarından dolayı Lösev Üyelerini ve stant görevlilerini tebrik etti.

Alışveriş Merkezine gelen ziyaretçiler Lösev üyelerinin hazırladığı hediyelik eşyaları satın alarak Lösev ile ilgili broşürler ile hastalık hakkında bilgi sahibi oldular.

Lösev standı Kanatlı Alışveriş Merkezi zemin katta 04.Kasım Pazar Günü saat 22:00 ye kadar ziyaretçilerine açık kalacaktır.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri