22 Nisan 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ülkü Ocaklarından Yılın İlk Sabah Namazı

Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı olarak geleneksel hale getirdiğimiz ve bu yıl ‘SAFLARI SIKLAŞTIRALIM 2018'in İlk Sabah Namazında Çarşı Cami'nde saf tutalım diyerek çağrıda bulunarak 2018 yılının ilk sabah namazında Çarşı Camiinde saf tuttu…
 
Eskişehir Ülkü Ocakları’nın organizasyonlarında birlik beraberlik ruhu ile geleneksel hale getirdiği yeni yılın ilk sabah namazında bu yıl yine Çarşı Camiinde saf tuttu.
 
 
Sabah Namazı öncesi yediden yetmişe Çarşı Camii önünde toplanan yüzlerce Ülkü Ocakları mensubu, ülkücü teşkilat mensupları ve vatandaş sabah namazında saf tuttu.
 
Sabah Namazı sonrasında Eskişehir Ülkü Ocakları tarafından tüm teşkilata ve misafirlere 'Eskişehir Ülkü Ocaklarının tapusunu yeni aldığı hizmet binasında Çorba ve Çay ikram edildi.
 
Ülkü Ocakları tarafından yapılan açıklamada ‘Ülkücüler İslam ahlakının ve Türk töresinin gereğince her türlü ahlaksızlığın ve yozlaşmanın tavan yaptığı vakitlere tavrını koyuyor ve yine âlemlerin Rabbinin huzurunda kıyama duruyor.

Gönüldaşlarımız, ülküdaşlarımız ve birçok vatandaşımız zor hava şartlarına rağmen erken saatlerde Çarşı camiinde aynı safta saflarımızı sıklaştırdık. Allah cc razı olsun yüzlerce ülküdaşımız /vatandaşımız Çarşı Camiine adeta akın etti. Bu bir samimiyettir. Bu bir dava aşkı sevgisidir. Davetimize icabet eden tüm teşkilat üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz. Cenab-ı Allah birliğimize ve kardeşliğimize zeval vermesin. 2017 yılı ülkemiz ve bölgemiz açısından ne yazık ki talihsizliklerle, acılar ve ihanetlerle dolu bir yıl olmuştur. Geçtiğimiz yılın muhasebesini yaparak girdiğimiz 2018 yılının ülkemize, milletimize ve Türk-İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyoruz’ dediler.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri