17 Mart 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yok Artık (!) Bu mu EMEKÇİ DOSTU OLMAK

Yok Artık (!) Bu mu EMEKÇİ DOSTU OLMAK
  • 15 Kasım 2017 Çarşamba
  • 2464 kez okundu

2eylul gazetesinde Can Hacıoğlu imzası ile yer alan haberde yer alan bilgiler Yok artık dedirtti. Haberde yer alan bilgilere göre iş kazası sonucu yaralanan çalışan Tazminatsız işten çıkarıldığını iddia etti.  İşte o haber ve iddialar..

'AYAĞIM ÇATLADI İŞTEN ATTILAR!’

Odunpazarı Belediyesi’nin temizlik işlerinde 7 yıldır çalıştığını belirten 42 yaşındaki Yaşar İnli, iş kazası sonucu ayağında çatlama olunca tazminatsız işten çıkarıldığını iddia etti

Can Hacıoğlu - Odunpazarı Belediyesi’nin temizlik işlerinde 7 yıldır çalıştığını belirten 42 yaşındaki Yaşar İnli, iş kazası sonucu ayağında çatlama olunca tazminatsız işten çıkarıldını iddia ederek dava açacağını söyledi. İnli, “Çöp kamyonlarına inip binerken kaza sonucu sol ayağım çatladı. Hastaneden rapor aldım. Başkan Kazım Kurt’un yeğeni olan temizlik işleri müdürü iş akdimi tazminatsız sonlandırdı. Hakkımı mahkemede arayacağım” dedi. Evli ve iki çocuk babası Yaşar İnli, çöp kamyonlarına inip binerken, sol ayağında çatlama olduğunu, bu nedenle hastaneye gittiğini, raporunun da bulunduğunu söyledi. İnli, haksız bir şekilde tazminatsız olarak iş akdine son verildiğini iddia ederek, “Rapor almam üzerine iş akdimi tazminatsız sonlandırdılar. Kış başında işsiz kalmama neden oldular. Mahkemeye gidip hakkımı arayacağım” dedi.

2eylul.com.trGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri