17 Mart 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Şehit Murat Ködük’ün Ailesini Ziyaret Etti

Vali Çakacak, Şehit Murat Ködük’ün Ailesini Ziyaret Etti
  • 1 Kasım 2017 Çarşamba
  • 1830 kez okundu

Vali Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, 18 Nisan 2017 tarihinde, Tunceli’nin Pülümür ilçesinde helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Polis Memuru Murat Ködük’ün ailesini ziyaret etti.

Devlet olarak, millet olarak şehit ailelerinin her zaman yakınında ve yanı başında olduklarını bildiren Vali Çakacak, “Vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin hatıralarını yaşatmayı sürdüreceğiz. Onların aileleri bizlere emanettir. Kapımız ve gönlümüz tüm şehit ailelerimize daima açık olacaktır.” dedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde, geleceğe umutla bakarak kararlı bir şekilde emin adımlarla yürüyen Türkiye Cumhuriyeti’nin her geçen gün gelişen ve güçlenen bir ülke konumu haline geldiğini bildiren Vali Çakacak,  “Şehitlerimiz; gönlümüzde, kalbimizde ve aklımızda her zaman yaşayacaklar. Bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi bir kez daha minnetle, şükranla ve saygıyla anıyoruz.” diye konuştu.

Şehidimizin eşi Ayten Ködük ise, Vali Çakacak ve eşi Kevser Çakacak’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkür etti.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri