24 Şubat 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TÜRK KIZILAYI KADIN KOLLARINDAN EĞİTİM YAĞMURU

TÜRK KIZILAYI KADIN KOLLARINDAN EĞİTİM YAĞMURU
  • 13 Eylül 2017 Çarşamba
  • 2513 kez okundu

Türk Kızılayı Kadın Kollarından Yeni Dönem eğitim yağmuru başladı. Devamı gelecek olan eğitimlerde, ilk olarak Kızılaycılık ve iletişim eğitimi verildi.

Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Canan Arı Kızılaycılık ve Gönüllülük Eğitimi verirken, Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi Kadın Kolları Basın sorumlusu Hanife kamar ise İletişim Eğitimi verdi.

Türk Kızılayı Eskişehir Şube Başkanı Yüksel GİRGİN yaptığı açıklamada; İyi bir gönüllü olabilmenin ve toplumda var olabilmenin temel unsuru İletişimdir. İletişimi doğru kullanabilen toplumlar gelişmiş toplumlardır. Bu toplumlarda sorunlar çabucak halledilebilir. İnsanlar birbirleri ile güzelce ve kolayca anlaşabilmektedirler. İleştişim bizler için araçtır. Bu aracı güzel bir şekilde ve etkili şekilde kullanırsak iyi bir gönüllü olabiliriz.

Pazar Günleri Ücretsiz olarak Kadın Kollarımız tarafından verilen, Gönüllülük ve İletişim Eğitimlere katılmak isteyenler için, Eğitimler Başvuru sıralamasına göre yapılacak ve kendilerine bilgi verilecektir. dedi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri