24 Şubat 2018 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“YİNE, YENİ; YENİDEN VOSBAĞA MUSAÖZÜNDE KAMPTA!”

Eskişehir Vosbağa Derneği gelenekselleşmiş etkinliği Eskişehir Vosbağa Derneği Kampı’nın on üçüncüsünü 8-9-10 Eylül 2017 tarihleri arasında Musaözü’nde gerçekleştirecek.

Etkinlik kapsamında tüm Türkiye’den gelecek yüzlerce vosvosu ve sevdalısını ağırlayacak olan Eskişehir Vosbağa Derneği, kurulacak dev sahnesinde şarkılar söyleyecek, büyük kamp ateşi başında hep birlikte eğlenecek. Eskişehir Vosbağa Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Bülbül, yaptığı açıklamada, “2005 yılından bu yana gerek Eskişehir gerekse ülkemiz adına çeşitli organizasyonlara imza atan derneğimiz, sivil toplum hayatımızın önde gelen oluşumlarından biri olmayı başarmıştır. Şüphesiz bu başarının ardında gelenekselleşerek her yaz gerçekleşmesi beklenen etkinliğimiz olan kampımızın yeri ayrıdır. Tüm Türkiye’den yüzlerce araçla, binlerce vosvos sevdalısını bir araya getiren etkinliğimiz; Eskişehir’in sıcak misafirperverliğini en genci 40 yaşında olan bu sevimli otomobillerin sevdalılarıyla buluşturmaktadır. Başta Tepebaşı Belediyesi Başkanı Sayın Dt.Ahmet Ataç olmak üzere Tepebaşı Belediyesi’nin kıymetli destekleriyle 8-9-10 Eylül 2017 tarihleri arasında on üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz kampımıza tüm Eskişehir halkımızı, tüm Türkiye’den de vosdostlarımızı görmekten mutluluk duyacağız.” sözlerine yer verdi. 

Kampa katılım gösterecek misafirlerin başta güvenliği olmak üzere, her türlü ihtiyacını ve konforunu karşılamak için hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Eskişehir Vosbağa Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Agiç; iki öğün yemek servisinin, içme suyu gibi temel ihtiyaçların yanı sıra çeşitli oyunların, stantların ve alışveriş alanlarının katılımcılarla buluşacağını belirtti. Vosvos sever dostlar arasındaki paylaşımın en üst düzeyde tutulmasının önemine vurgu yapan Agiç, etkinlik boyunca bu etkileşimi sağlayacak çeşitli organizasyonlarla Eskişehir’de keyifli bir haftasonunun sözünü verdi.

 

 

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri