24 Nisan 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şehit Aileleri Ve Gazilerden Vali Çakacak’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı Hacı Şahin ve beraberlerindeki yönetim kurulu üyeleri, son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Eskişehir’deki görevine başlayan Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Şehit yakını ve gazilere sahip çıkmanın devletin asli görevlerinden biri olduğunu söyleyen Vali Çakacak, şehit yakınlarının bu ülke insanına emanet olduğunu belirtti. Ülkemizin bağımsızlığını ve bütünlüğünü korumak için herkesin gayret sarf etmesi gerektiğine vurgu yapan Vali Çakacak, huzur dolu günlerin yaşanmasına vesile olan şehitlerimizin verdiği son nefesin ve gazilerimizin gösterdiği kahramanlıkların hiçbir zaman unutulmayacağını bildirdi.

İyi niyet dileklerini sunan Başkan Şahin’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini ileten Vali Çakacak, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle anarak, hayatta olan kahraman gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli ailelerine şükranlarını sundu.Ziyareti kabulden dolayı Vali Çakacak’a teşekkür eden Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimler Dernek Başkanı Hacı Şahin de, vatanın bölünmez bütünlüğünün bozulamayacağını, kardeşlik duygularını her şeyin üstünde tutan Türk halkını kimsenin bölüp parçalayamayacağını söyledi. Bu konuda üzerlerine düşen bir görev varsa seve seve yapmaya hazır olduklarını bildiren Başkan Şahin, Vali Çakacak’a yeni görevinde başarılar diledi.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri