24 Nisan 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ford Otosan ailesi 15. Geleneksel Sünnet Şöleni’nde bir araya geldi

Bu yıl 15. kez düzenlenen geleneksel Ford Otosan Sünnet Şöleni’nde anne veya babası Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda çalışan 17 çocuk sünnet oldu. Çocuklar aileleri ile birlikte birbirinden renkli oyunlar ve gösterilerle eğlendi.

Türkiye otomotiv sektörünün öncü kuruluşu Ford Otosan, çalışanlarının çocukları için geleneksel olarak düzenlediği sünnet şölenlerinin 15.’si, İnönü Fabrikası’nda düzenlendi. 17 Ford Otosan çalışanının 17 çocuğu için düzenlenen şölene, çok sayıda davetli katıldı. Çocuklar animatörler eşliğinde eğlenirken, hem sünnet olan çocuklar hem de konuk çocuklara hediyeler dağıtıldı. Gerek mısır, pamuk şeker ve dondurma servisi gerekse de törene özel olarak hazırlanan fotoğraf panoları önünde çekilen fotoğraflar şölene renk kattı.

Ford Otosan İnönü Fabrikası yönetim ekibi sünnet olan çocukları tek tek tebrik ederek kendilerine altın ve eğlenceli oyuncaklar hediye etti.

İnönü Fabrikası’nda 2003 yılında başlatılan sünnet şölenlerine bugüne kadar toplam 537 Ford Otosan çalışanının 639 çocuğu sünnet oldu. Gölcük ve Yeniköy fabrikalarıyla birlikte toplam 3.175 çocuk sünnet edilmiş oldu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri