28 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çelik: Annelerimizin Hakkını Ne Yapsak Ödeyemeyiz

Vali Çelik: Annelerimizin Hakkını Ne Yapsak Ödeyemeyiz
  • 15 Mayıs 2017 Pazartesi
  • 3560 kez okundu

14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla Vali Azmi Çelik ve eşi Emel Çelik, Mihalıççık İlçesi'nde bulunan Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı'na bağlı Selami Vardar Huzurevi'ndeki anneleri ziyaret etti.

Huzurevindeki annelere günün anısına çeşitli hediyeler veren Vali Çelik ve eşi Emel Çelik, bugünün çok anlamlı olduğunu söyledi. “Cennet annelerin ayağı altındadır” diyen Vali Çelik, ziyaret esnasında duygularını dile getirerek, " Hayatımıza anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle bizlere yol gösteren, saygıyı ve kardeşçe yaşamayı öğreten annelerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz" diye konuştu.

Ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin annelerini de unutmayan Vali Çelik, bütün annelerin Annelerin Gününü kutlayarak sözlerini bitirdi. Huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet eden Vali Çelik ve eşi Emel Çelik, daha sonra oradan ayrıldı.

Ziyarette; Mihalıççık Kaymakamı Göksel Yüksel, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sultan Murat Aydın,  Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Kurucu Genel Başkanı Gülgen Dural ve Eskişehir Şubesi Başkanı Yasemin Nazlı Öztürk de hazır bulundu.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri