20 Mayıs 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI 8 MART KADINLAR GÜNܒNDE KARANFİL DAĞITTI

Eskişehir Ülkü Ocakları il başkanlığı il yöneticileri ve bünyesinde yer alan, Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi ve Bayanlar Birimi Başkanlığı tarafından kampüslerinde üniversiteli ülkücüler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle organize edilen ve gün boyu devam eden programlarla karanfil dağıttılar.
 
Eskişehir Ülkü Ocakları il başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ‘Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli annelerimizin, ablalarımızın, hocalarımızın, kardeşlerimizin 8 Mart Kadınlar Gününün kutlanması kapsamında İlk etapta Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi bünyesinde kampüs binalarındaki çalışan tüm kadınlar ziyaret edilerek karanfil dağıtıldı. Daha sonra cadde ve sokaklarda karşılaşılan kadınlara karanfil takdim edildi.
Ayrıca bizler için ayrı bir yeri bulunan Ülkücü şehidimiz Faruk Ferah abimizin bizlere emaneti Hürriyet annemiz ve ülkücü şehidimiz Nurettin Yıldız abimizin ablası Asiye ablamız ziyaret edildi hal hatır sorularak karanfil takdim edildi..
 
Türk kültüründe binlerce yıldır başımızın tacı olan kadınlarımızı bir gün değil, her gün mutlu edelim, hayattaki tüm mutluluklarımızı onlarla paylaşalım. Bu vesile ile bizi var eden, ekmeğimizi, dertlerimizi, mutluluğumuzu paylaştığımız başımızın tacı kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, bu güzel günün hayırlara vesile olmasını diliyoruz’ denildi


Haber: Eskişehir Ülkü Ocakları Basın BaşkanlığıGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri