24 Nisan 2018 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarı Belediyesi AÇEV ve BADEP İle Protokol İmzaladı

Odunpazarı Belediyesi aydınlık geleceğin teminatı olan çocuklara yatırım yapmaya devam ediyor. AÇEV ve BADEP ile protokol imzalayan Odunpazarı Belediyesi, süper babalar yetiştirecek.

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt,  AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı)  ve BADEP (Baba Destek Eğitim Kursu) ile protokol imzaladı.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen imza törenine AÇEV sorumlusu Ahmet Çetin, Hasan Deniz ile BADEP sorumluları Özkan Demirkol, Ergin Sarıgöl katıldı. Protokol kapsamında Odunpazarı Belediyesinde çalışan erkek personellere BADEP (Baba Destek Eğitim Kursu) verilecek.

Verilecek bu kurs kapsamında; çocuk sahibi olan babaların, çocuğun gelişiminde önemli olduklarını fark etmelerini, çocukların ihtiyaçları ile ilgili bilgilenmelerini, çocukla ilgili uygun beklentiler edinmelerini, evdeki iş ve sorumluluk dağılımında demokratik tutumu benimsemelerini, evlilik ve aile içi iletişimi geliştirmelerini, edindikleri bilgi ve becerilerini çevrelerinde de kullanabilmelerini amaçlamaktadır. 14 hafta sürecek eğitimler, haftada bir gün yüz yüze yüze eğitim şeklinde gerçekleşecek.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri