28 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI TÜRKMEN AİLELERE YARDIMA DEVAM EDİYOR

Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Eskişehir’e göç etmek zorunda bırakılan Türkmen ailelere düzenli ziyaret ve yardımlara devam ediyor.
 
Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ‘Türkmen ailelere düzenli olarak ziyaretlerimize devam ediyoruz. Daha evvel tespit etmiş olduğumuz ihtiyaç sahibi Türkmen ailelerimize ulaşıyor onların erzak ihtiyaçlarını tamamlayoruz. Aile büyükleri ve çocuklarla muhabbbet ediyoruz.

Karşılaşmış oldukları bazı sorunları bizlerle paylaşan ailelerimize, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı olarak dinliyoruz çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Türkmen kardeşlerimize her daim onlara kardeş olmaya çalıştığımızı belirtiyoruz. Kendilerine yardımcı olmaya devam edeceğimizi söylüyoruz. Ayrıca çocuklar için aldığımız hediyeleri ve yiyecekleri kendilerine vererek, onların mutluluklarına ortak oluyoruz.

Onlar ile birlikte keyifli zamanlar geçiriyoruz. Tedavi süreci devam eden çocuklarımız ile ilgilenip yetkililerle bağı kuuruyoruz. Çocukların mutlu olduğunu bilmek, yüzlerindeki o  sevinci görmek yetiyor bizlere, yardımlarımız ve ziyaretlerimiz devam edecek’ denildi.
 
Haber: Eskişehir Ülkü Ocakları Basın BaşkanlığıGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Yaşam Haberleri