19 Temmuz 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BOZKURT ENGELLİLERDEN GELEN İSTEKLERİ EMİR TELAKKİ EDİYOR

BOZKURT ENGELLİLERDEN GELEN İSTEKLERİ EMİR TELAKKİ EDİYOR
  • 23 Haziran 2018 Cumartesi
  • 188 kez okundu

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, engelli vatandaşlardan gelen isteklere anında ilgi göstererek emir telakki ediyor.
Bozkurt son olarak, pazar esnafı ve vatandaşları ziyaret ederken kendisine iletilen engelli aracı aküsü isteğini de yerine getirdi. Ziyaretler sırasında Başkan Kadir Bozkurt'la karşılaşan Zeki Gürkan adlı vatandaş engelli eşi Safiye Gürkan'ın elektrikli aracı için aküye ihtiyaçları olduğunu bildirdi. İsteğin hemen karşılanması için ekibine talimat veren Bozkurt, aynı gün akşam olmadan yeni aküyü buldurarak Safiye Gürkan'ın aracına monte ettirdi. Aküleri değiştirilen Gürkan ailesi Başkan Bozkurt’a vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederek engellerinin ortadan kalktığı ve artık yarı yolda kalmayacak olmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.  

Eğitimde, sağlıkta, sosyal alanda engelli bireylerin eşit koşullara sahip olması için çaba gösterdiklerini belirten Başkan Bozkurt, “Engelli vatandaşlarımızdan gelen yol, tretuvar, akü ve tekerlekli sandalye gibi istekleri öncelikli emir telakki ediyoruz. Onları mümkün olduğunca rahat ettirmek boynumuzun borcu. Tüm engellilerimize sağlıklı bir yaşam diliyorum.” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Güncel Haberleri