21 Haziran 2018 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Daha çok sevap

Daha çok sevap
  • 24 Mayıs 2018 Perşembe
  • 1159 kez okundu

Bizim şehrimizin vatandaşları çok duyarlı ve bilinçli. Şehirde yaşanılan her türlü olumsuz duruma karşı ulaşabilecekleri mecraları çok iyi biliyorlar ve yaşanılan hiçbir şeye de sessiz kalmıyorlar. Tepki göstermeleri gerektiği yerde tepkilerini var güçleriyle ortaya koyarlarken, takdir etmeleri gereken yerde de sonuna kadar takdir ediyorlar.

Dünkü bozuk kaldırımlar haberimizden sonra bir vatandaşımız da bozuk yol konusunda tepkisini sosyal medyada göstermiş. Söylediği yer Anadolu Üniversitesi’nin giriş kısmında. Vatandaşımız tepkisinde asfalt yol kaç senede bir yenilenir diye sormakla kalmayıp, eklemiş; “Sizce bi asfalt yol kaç yılda bir yenilenir? Benim köyümde bile böyle yol artık yok. Ülkemizin sayılı üniversitelerinden Anadolu Üniversitesi giriş kısmında bu kötü yol ne zaman düzelecek? Belediyelerin asli görevlerinden ilan ulaşım ve yol hizmetlerini biz Eskişehirliler ne zaman bu hizmeti alacağız. Lütfen sesimizi duyurun”

Hazır ramazan dolayısıyla mahallelerde iftar düzenleyen belediye yetkilileri şu kadar kişiye iftar verdik diye övünmenin yanı sıra, oralara giderlerken başlarını camından dışarıya çevirip yolların ve kaldırımların haline bir bakıp da görseler hem vatandaş bu kadar tepkili olmayacak hem de mübarek gün yaptıkları sevaba daha çok sevap katacaklar.

Mehmet Önel
2eylul.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Güncel Haberleri