18 Mart 2018 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Terminalde Bitmek Bilmeyen Tadilat

Eskişehir Otogarında Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan tadilat çalışmaları üzerinden geçen süreye rağmen bir türlü tamamlanamıyor. Vatandaşlar mağdur ve yaz mevsiminin sona ermesi ile çalışmaların ne olacağını merak ediyorlar. Yazın güneşin sıcağın altında beklemek zorunda kalan vatandaşlar sonbaharla birlikte yaşanan sıkıntıların da artacağının altını çiziyorlar.


Sosyal medya üzerinde Eskişehirde gözden kaçan ve konuşulmayanları dile getiren Televizyoncu ve Gazetesi Abdullah Yeşilkaya vatandaşlardan gelen tepkilere tercüman olarak sıkıntıları şöyle paylaştı:

YOLCULAR TÜNELLERDEN GEÇEREK OTOBÜSLERİNE ULAŞIYORLAR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesince yeni otogarda başlatılan tadilat ve inşaat çalışmaları tam dört aydır bitmedi bitirilemedi.

Eskişehire gelen insanların ilk gördüğü yer olan yeni otogar malesef içler acısı durumda yağan yağmurlar olduğu gibi otogarın içine kapalı mekana akıyor her yer sular latında kalıyor otogar esnafı dert küpü ne gelen var ne sorana var nerde siyasiler nerde eskişehir basını nerede ticaret odası sanayi odası başkan adayları ve başkanları nerede esnaf odası başkanı.

Konu Yılmaz Büyükerşen olunca kimsenin sesi çıkmıyor. Bu rezillik ne zaman bitecek son gelen mütahitde kaçtı bizim halimiz ne olacak otobüs yolcuları dışarda soğukta sıcakta yağmurun altında beklemek zorunda kalıyorlar diye dert yanıyorlar ama onları duyan yok yazık bu şehre yazık lal olup susan herkese

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Güncel Haberleri