23 Nisan 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

2eylül Yazdı, İnşaat YİNE YENİ YENİDEN Başladı

Gündeme getirdiği konularla bugüne kadar pek çok konuyu dile getiren ve  kamuoyunu bilgilendiren 2 Eylül gazetesi yine üzerine gittiği bir konunun çözüme ulaşmasını sağladı..

Şarkiye Mahallesi’nde yılan hikayesine dönen Büyükşehir’in yaptığı otoparkla ilgili 2Eylül’ün ısrarlı yayınları sonuç verdi. İnşaat yeniden başladı

Büyükşehir Belediyesi tarafından yıllar önce Odunpazarı’na gelecek turistlerin araçlarının park sorununu ortadan kaldırılması için büyük çapta yaptığı kamulaştırmadan sonra Şarkiye mahallesinde 2015 yılında yapımına başlanılan ve birkaç kez duran otopark inşaatı yeniden başladı.

Açılması yaklaşık bir yıl geciken Şarkiye Katlı Otopark inşaatı yeniden başladı. Otopark’ın duvarları örülmeye ve sıvaları yapılmaya başlanıldı. 2Eylül büyük umutlarla çok kişinin evlerinin kamulaştırılması ile yapımına başlanılan otopark inşaatının bitiminin yılan hikâyesine dönmesini gündeme getirmişti. 2Eylül Gazetesi’nin haberlerinden sonra Büyükşehir Belediyesi inşaatın tabelasındaki bitiş tarihini silmişti. 

Can Hacıoğlu 
2eylul.com.trGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Güncel Haberleri