28 Mayıs 2018 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

3 Ayrı proje görücüye çıktı

Eski Kılıçoğlu sinemasının yıkılmasının ardından başlatılan modern plaza inşaatı tamamlanma aşamasına getirildi. Temeli geçtiğimiz yıl atılan ve hızla yükselen Yalçın Kılıçoğlu Plaza tanıtım ofisi dün gerçekleştirilen tören ile faaliyete geçirildi.

İsmet İnönü Caddesi girişinde yer alan Plazada üç ayrı proje hakkında davetlilere görevliler tarafından bilgi verildi. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Adar, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı belediye başkanı Ahmet Ataç, Ticaret Odası başkanı Metin Güler ile çok sayıda davetlinin katıldığı ofiste, Yalçın Kılıçoğlu Plaza başta olmak üzere Tepebaşı Cassaba yaşam merkezi ve Karabayır da yapımı devam eden projeler hakkında hem tanıtım yapıldı, hem de bilgi verildi.

Yapımını MÜPASAN inşaat firmasının üstlendiği Hulusi Buyan tarafından hazırlanan proje tanıtımının dört gün boyunca devam edeceğini belirten yetkililer, Yalçın Kılıçoğlu Plazada 82 ofis ile 9 ayrı mağazanın yer alacağını söylediler. Karabayır Bağlarında devam eden konutların bu yıl sonu, Yalçın Kılıçoğlu Plaza inşaatı ile Cassaba yaşam merkezinin de gelecek yıl içerisinde tamamlanacağı öğrenildi.

 

istikbal gazetesiGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası
Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Güncel Haberleri